Global 312k takipçili instagram sayfası

Hesap adı
: mo * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 312000 (312K)
Gönderi sayısı
: 117
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2023
Takip Edilen
: 56
Meta Verified
: Aktif
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Takipçi Yaş
: Genç ağırlıklı
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Film, Dizi ve Animasyon
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

Film ve dizi sayfası olarak alanında en iyi sayfalardan biridir. Reels etkileşimi yüksek olan sayfanın takipçi büyüme oranı da oldukça yüksektir. Paylaştığım görseller ektedir inceleyebilirsiniz. Takipçi ağırlığı olan ülke ABD'dir.
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Haydi tıkla ve öğren >
Satıcıya sorulmuş sorular
mehmety
mehmety 4 gün önce

Merhaba 50 bin toparlasak verir misiniz

alitnhan
alitnhan 3 gün önce

Merhaba son olarak 60 bin tl ye düşebilirim daha fazla düşemem

toprakxofficial
toprakxofficial 8 gün önce

Efendim Günlük Story izlenmesi kaçtır Acaba

alitnhan
alitnhan 8 gün önce

Sayfamda çok düzenli story paylaşımı yapmıyorum. Yaptığımda da bilgi içerikli Storyler dışında genel olarak izlenmesi 20K civarındadır. Ekteki görsellerde 2 storynin etkileşimi mevcuttur.

ali99
ali99 15 gün önce

story görüntülenme istatistiği paylaşabilir misin

alitnhan
alitnhan 15 gün önce

Merhaba, ilan görsellerine story istatistiklerini ekledim. Sayfada düzenli story paylaşımı olmadı bilginiz olsun. Ekteki story görselleri 200 - 240 K takipçi aralığında paylaşılmıştır.

Satıcıya soru sorun
comment
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

8298    |    0
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

14705    |    19
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

36251    |    6
Teklif verebilmek için giriş yapmalı ve Cep telefonu onaylı üyemiz olmanız gerekmektedir. Cep telefonunuzu Profil -> Hesap Ayarlarım -> Cep telefonu onayı alanından onaylatabilirsiniz. Cep telefonunuzu onaylatmak için tıklayınız
alitnhan
alitnhan
(Uye ID #69031)

4 Puan (1 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
24 dakika önce

Üyelik
Ocak 2023

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter

Satılık 312K takipçili instagram hesabı

Bu; 312K takipçili bir Instagram Hesabı satış ilanıdır. Bu hesabın satış fiyatı sadece 63250 TL dir. Hesap 2023 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 2% türk takipçi ve 55% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 312K Instagram Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik, butik, futbol, mizah, e-ticarete veya kişisel kullanıma uygun Instagram hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Instagram Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.