900k düşüşü durmuş bot hesap ilk mailli

Hesap adı
: ya * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 900000 (900K)
Kategori
: Kişiler ve Bloglar
Gönderi sayısı
: 0
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2017
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Aktiflik Yok
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesabı medya hesabım olarak kullandım düşüş durdu reel işlerime ağırlık verdiğim için işine yarayacak arkadaşlara satıyorum. Elinde patlama takipçi düşme vs gibi durumlar olmaz.

Ciddi arkadaşlara alıp üstüne 100k reklamla kasıp 20-30k gibi fiyatlara satabilirler veya yemek sepeti banabi gibi uygulamaların reklamlarını alabilirler eğer tanıdığınız vs yoksa reklamlar konusunda ilerleyen dönemde yardımcı olabilirim

Hesabın tek maili var tek mail, ilk maili düşüşü durmuş.

Satım Hesapsat üzerinden oluyor ve 2 tarafda korunmuş oluyor, Moderatörlere ben hesabı veriyorum siz parayı veriyorsunuz hesabı sizin üzerinize veriyorlar daha sonra parayı bana veriyorlar bu şekilde ilerliyor 2 tarafıda koruyorlar sıkıntınız olmasın
8050TL
Türkiyenin en büyük baddies sayfası satışta

Instagram

Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Yorum ve Görüşler
efo428
efo428 26 gün önce

Son dip fiyat nedir ciddi alıcıyım.

yasinyilmaz299
yasinyilmaz299 25 gün önce

Son verebileceğim dip fiyat budur hocam düşüşü durmuş bi hesaptır..

Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

20356    |    0
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

7816    |    0
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

6489    |    0
yasinyilmaz299
yasinyilmaz299
(Uye ID #7716)


Aktivite
12 saat önce

Üyelik
Aralık 2019

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 900000 (900K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 5175 TL dir. Hesap 2017 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 20% türk takipçi ve 30% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.