78k Mizah & Eğlence Sayfası Gelirli %100 Organik Ve Reklam Anlaşmaları Hazır

Hesap adı
: bey * * * * * * * Gör
Takipçi
: 77949 (78K)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Gönderi sayısı
: 79
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2021
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Satıcı aktiflik testine izin veriyor. Aktiflik testinde; transferi yapılan hesap gizliye alınır, bir gönderi bir de hikaye paylaşılarak 24 saatlik etkileşim oranı kontrol edilir. Paylaşılacak gönderi için satıcının onayı alınır.
100% - 78K
100% - 78K
50% - 39K
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir!


78k %100 full aktif Kemik kitleli Eğlence & Mizah Sayfam satılıktır. 5-10k Story 5-10k Video post izlenme gelmektedir. 20k üzeri reels videoları izlenmektedir. Hesap ile 1 haftada 10klık telegram kanalı kastım. Sürekli reklam alınan gelirli hesaptır. Medya anlaşmaları bulunuyor. Sizede yönlendirme yapıcam reklam anlaşmalarını. İstatistikler görsellerde mevcuttur. Sayfada Açıktır, Kontrol edebilirsiniz.


 

Bu alanda sunulan veriler; hesapta yapılmış son 12 paylaşımın ortalama beğeni, yorum ve izlenme değerlerini içermektedir. Veriler otomatik olarak sistemimiz tarafından ilgili hesaptan çekilmekte ve hesaplanmaktadır. Ortalama izlenme sadece video paylaşımları için geçerlidir ve video paylaşımı olmayan hesaplarda 0 (sıfır) olarak görüntülenmesi normaldir.

Uyarı : Etkileşim oranlarını ifade eden veriler (beğeni, izlenme ve yorum), instagram ın izni olmadan satın alınabilmektedir. Bu nedenle bu veriler gerçek etkileşim oranını yansıtmayabilir.


70TL
81K Sayfadan Kaydırmalı Story 70₺ %100 Organik

Instagram


Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

3000    |    0
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

14143    |    0
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

3112    |    0
cemix22
cemix22 (#21766)

5 Puan (1 işlem)

Aktivite
8 gün önce

Üyelik
Şubat 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 77949 (78K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 4725 TL dir. Hesap 2021 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 50% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.