60k instagram sayfası fiyat kısa süreliğine düştü

Hesap adı
: ko * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 60300 (60K)
Kategori
: Diğer Kategori
Gönderi sayısı
: 142
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2020
Engel / İhlal
: Var
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Çok Yüksek
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesaptaki engeller : Şiddet İçerikli Videodan Dolayi 1 Adet Uyarı

Hesabımın videoları 12.5m, 3.8m, 2.7m gibi izlenmeler almıştır. Normal paylaşılan bir reels ortalama 30-40k izlenme almaktadır. Bunu istatistiklerde görebilirsiniz. Sayfa diğerlerine göre çok hızlı büyümektedir Bu yüzden hesabı aldığınızda takipçi sayısı çok fazla artmış olacaktır. Hesabımda Iran'lı takipçide çok fazla. Bunun nedeni iste 12.5m izlenen videomun hem Türkiye hemde İran keşfetine düşmüş olmasıdır. Storylerimin görüntülenmesi ortalama 2.5k'dır. Hesabı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Hesap alışverişlerinde en sık karşılaşılan dolandırıcı tipleri
Devamı >>

73147    |    45
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

7186    |    0
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

10826    |    2
Teklif verebilmek için giriş yapmalı ve Cep telefonu onaylı üyemiz olmanız gerekmektedir. Cep telefonunuzu Profil -> Hesap Ayarlarım -> SMS/Email Aktivasyon alanından onaylatabilirsiniz. Cep telefonunuzu onaylatmak için tıklayınız
avrexmedya
avrexmedya
(Uye ID #69763)


Aktivite
23 saat önce

Üyelik
Ocak 2023

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 60300 (60K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 10925 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 20% türk takipçi ve 40% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 60K Instagram Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Instagram hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Instagram Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Instagram Hesabı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.