[email protected] 0850 888 0537

Satılık Eski Facebook Hesapları 10 Adet Fiyatıdır

Hesap adı
: pro * * * Gör
Takipçi
: 50 (50)
Kategori
: E-ticaret
Gönderi sayısı
: 50
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2010
Engel / İhlal
: Yok
1% - 1
Aktiflik Yok
1% - 1
1% - 1
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Organik takipçi; aktif takipçi demek değildir! Bir takipçi organik olabilir fakat aktif olmayabilir. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz. Bot takipçilerin düşme riski her zaman vardır.


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Hesaplar 2008-2018 arası karışık hesaplardır.Engel ve kısıtlama yoktur.Satışlarımız topludur. (min 10 adet)iLETİŞİM VE SATIŞ SİTE ÜZERİNDEN YAPILACAKTIR.

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

7860    |    15
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

4750    |    0
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

5007    |    6
aytek101
aytek101
(#2 adet işlem)

Aktivite
10 gün önce

Üyelik
Temmuz 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 50 (50) takipçi sayınına sahip bir Facebook Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 130 TL dir. Hesap 2010 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 1% türk takipçi ve 1% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Facebook Hesabını beğenmediyseniz Satılık Facebook Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Facebook Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Facebook Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.