Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 82 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Kişisel gelişim kanalı

Hesap adı
: Ge * * * * * * * * Gör
Abone
: 6732 (7K)
Video sayısı
: 36
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2022
İzlenme
: 26K saat (Herkese açık)
Görüntüleme
: Toplam 227K
Para Kazanma
: Kapalı
Abone Yaş
: Orta Yaş ağırlıklı
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Eğitim
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

Kişisel gelişim kanalı makaleler bana ait videolardaki görüntüleri kendimiz drone ile kayıt ettik. Sannırım kullandıgım fazla etiketlerden dolayı tekrarlanan içerige düştü.
Kanal aylık 9000 saat izlenme alıyor kendin kemera karşısında konuşarak bir ayda 4000 saati doldurabilir ve tekrardan para kazanma özelligine başvuru yapabilirsin.
,Bu kanalı kaçırma derim para kazanması 3 ay açık kaldı ve aylık 90000 giriş oluyordu ve aylık 100 dolar para kazanıyordu.
Alana şimdiden hayırlı olsun
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Youtube için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Satıcıya sorulmuş sorular
eksamin
eksamin 53 gün önce

Merhaba hocam son ne olur

hakanadana01
hakanadana01 53 gün önce

hocam ciddi alıcı iseniz özelden mesaj gönderin

Satıcıya soru sorun
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

10056    |    7
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

36227    |    6
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

14683    |    19
hakanadana01
hakanadana01
(Uye ID #41388)

4.8 Puan (34 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
11 saat önce

Üyelik
Aralık 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter
Bu ilan 6732 (7K) takipçi sayınına sahip bir Youtube Kanalı dır. Bu hesap için istenen fiyat 4500 TL dir. Hesap 2022 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 74% türk takipçi ve 60% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Youtube Kanalı ilanını beğenmediyseniz Satılık Youtube Kanalı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 7K Youtube Kanalı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik veya fake erkek / kadın Youtube hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Youtube Kanalı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.

Youtube Kanalı ilanları satın al

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Youtube Kanalı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Kanalı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.