Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 193 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

13k takipçili, %93 Türk ve kadın kitleli hesap

Hesap adı
: ik * * * * * * * * Gör
Takipçi
: 13400 (13K)
Gönderi sayısı
: 5513
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2023
Takip Edilen
: 510
Meta Verified
: Aktif
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Takipçi Yaş
: Genç ağırlıklı
Aktiflik
: Etkileşim Oranı >
Kategori
: Moda ve Giyim  |  Tanıtım ve İnceleme  |  Diğer Kategori
Türk takipçi
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.

Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!
Gerçek şahsa ait kişisel hesapların satışı yasaktır.


Hesaptaki Engel/Uyarı/İhtar : Satıcı tarafından herhangi bir engel, ihlal, uyarı ve ihtar olmadığı belirtilmiştir.

İnstagramda iki adet ikinci el ilan sayfam var, satmak istediğim hesabı yedek hesap olarak açtım, bir buçuk yıldır iki hesaptan da otomatik olarak paylaşım yaptığım için ve sürekli reklam verdiğim için hesap takipçi sayısı sürekli artıyor, günlük 50-100 takipçi artıyor, farklı ve yeni bir proje üzerinde çalışıyorum o yüzden %93.5 Türk kadın kitleden oluşan, hiç bir sorunu sıkıntısı olmayan, ilgilenildigi zaman bu işe devam etseniz ve herhangi başka bir şey satmasaniz bile günlük 500-1000 tl arası kazanç getirebilecek bir hesap, ben eşim için açmıştım bunları kendisi bir süredir çok fazla ilgilenemiyor ben de yeni projem için kendime vakit ayırmam ve bütçe oluşturmam lazım.
Bu alanda verilen bilgiler satıcı tarafından girilmiş bilgilerdir. Bilgilerin doğruluğunu hesaba girerek kontrol edebilirsiniz. Etkileşim oranı uygulamalar tarafından sağlanan formül ile hesaplanmaktadır. %2 ve üzerindeki etkileşim oranları başarılı olarak değerlendirilmektedir.


Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Haydi tıkla ve öğren >
Satıcıya sorulmuş sorular
serhatusta
serhatusta 17 gün önce

Pazarlık payı varmı ortalama aylık geliri nedir

erdas99
erdas99 17 gün önce

Pazarlık payı var, ben iki tane hesap işletiyorum, aynı iş ve iki hesaptan otomatik olarak ortak paylaşım olduğu için ayrı ayrı kazanç hesaplaması yapamıyorum, yani kazanç hangi hesaptan geldi diye bi ayrım yapma gereği duymadım inanın, bu ay 16000tlden fazla kazandı iki hesap fakat eşim ilgilenemiyor ben ilgileniyorum, ben de çok fazla ilgi gösteremiyorum, sabahtan akşama kadar ilgilenebilecek biri bir kaç ay içinde ortalama bir memur maaşına yaklaşacak kadar kazanç sağlayabilir, ben sadece ilan ediyorum bunun yanında pasif gelir getirecek şeyler de satılabilir de işte biz yapamıyoruz.

Satıcıya soru sorun
comment
anonim Hemen şimdi
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

9651    |    0
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

8431    |    0
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

12411    |    0
erdas99
erdas99
(Uye ID #91191)

0 Puan (0 işlem)
Puan Detayı


Aktivite
11 gün önce

Üyelik
Ekim 2023

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
whatsapp
facebook
twitter

Satılık 13K takipçili instagram hesabı

Bu; 13K takipçili bir Instagram Hesabı satış ilanıdır. Bu hesabın satış fiyatı sadece 57500 TL dir. Hesap 2023 yılında açılmış olup, 1% organik takipçi, 95% türk takipçi ve 93% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabı ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz. Satilik 13K Instagram Hesabı ilanlarından dilediğinizi seçebilir ve kendinize aktif, organik, butik, futbol, mizah, e-ticarete veya kişisel kullanıma uygun Instagram hesaplarından satın alabilirsiniz. Türkiye nin en büyük Instagram Hesabı alım satım ve alışveriş platformu olan hesapsat.net ile sizde güvenli bir şekilde kendinize hesap alabilir veya mevcut hesabınızı satabilirsiniz. Bütün sosyal medya hesaplarının alım satım işlemleri için doğru adrestesiniz.