Sosyal Medya hesaplarını
güvenle alın veya satın

Hesapsat.net; instagram, youtube, facebook, twitter ve tiktok gibi sosyal medya hesaplarının aracılık usulü ile transferlerinin gerçekleştirildiği, hem alıcının hem de satıcının korunduğu güvenilir bir pazar yeridir.

Nasıl çalışır?

Hesap satın almak isteyen üyelerimiz için hesapsat.net'in nasıl çalıştığını kısaca aşağıda anlatmaya çalıştık...


İlanları incele

İlanlar sayfasından almak istediğin kategorideki ilanları listele ve sana uygun bir ilan bulursan ilanı hesapsat.net üzerinden satın al.


Ücretini yatır

İlanın ücretini hesapsat.net in havuz hesabına aktar. Merak etme; sen, satın aldığın hesabı üzerine alana kadar para satıcıya aktarılmaz.


Hesaba onay ver

Satın alınan hesaba ait giriş bilgileri hesapsat.net aracılığı ile satıcıdan alınarak, senin üzerine aktarılır ve senden son onay alınır.


Harika! İşlem tamam

Satın alınan ve üzerine aktarılan hesapta sorun yoksa, onayından sonra ücret satıcıya aktarılır. İşte güvenli alışverişin tanımı...

Neden Hesapsat.net?


Hesabı kontrol ederek al

Almak istediğin hesaba, onay vermeden önce giriş yapabilir ve hesabın tüm kontrollerini yapabilirsin.

Ücret Koruması

Satın aldığın hesabı tamamen üzerine alana kadar ücret hesapsat havuzunda senin için korunur.

Ödeme Yöntemleri

Kredi kartı, Havale/EFT, İninal, Skrill ve Papara ile satın alabilme veya para çekebilme imkanı

24/7 Destek

Bize destek hattından ve whatsapp üzerinden 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Sizin için burdayız...

Anlık mesajlaşma

Hesap sahibi ile veya alıcıyla anlık mesajlaşma ile hızlı iletişim kurabilme imkanı

Satıcı Bilgileri

Satıcının kaç adet satış yaptığını ve TC, telefon ve email onaylı olup olmadığını görüntüleyebilirsin.

Son eklenen İlanlar

Kategori Yayın Başlık Fiyat
Hesap Satışı 987 1 saat önce İnstagram 1 K Acil Ucuza Satılık Hesap 50TL
Hizmet - 1 saat önce Eski Business Hesap Satışı 116TL
Hesap Satışı 12.8K 2 saat önce 12.8k %100 Organik El Emeği Kız Hesap 293TL
Hesap Satışı 15.4K 2 saat önce İnstagram Organik 15.4k Kız Hesabı 350TL
Hesap Satışı 17.2K 2 saat önce 17.2k %100 El Emeği Hesap 401TL
Hesap Satışı 63K 3 saat önce Tiktok Hesab 63k Fuull Aktif 770TL
Hesap Satışı 16.4K 3 saat önce 16.4k %100 El Emeği Organik Türk Takipçili Fake Kız Hesap 383TL
Satılık İzlenme 3K 3 saat önce Hemen Yapılır Teslim Edilir Tiktok İzlenme 12TL
Reklam - 3 saat önce Twitter'ın En İyi Hesaplarından Birinden Uygun Fiyata Reklam Fırsarı 73TL
Hesap Satışı 13.6K 3 saat önce 13.6k El Emeği %100 Organik Türk Takipçili 311TL
Hesap Satışı 1K 3 saat önce Yayın Açılması Açık Güzel Tiktok Satılık Hesab 60TL
Hesap Satışı 14.5K 4 saat önce 14.5k Hesap %100 Emek Bot Falan Hiç Yok Alana Hayırlı Olsun 330TL
Hesap Satışı 31.2K 4 saat önce 31.2k Organik İnstagram Hesabi 660tl 660TL
Hesap Satışı 162K 5 saat önce Tamamen Emek İle Takipçiler Gelmiştir. Düzenli Hergün Video Atıyoruz. Keşfeti Ve Canlısı Açık 5500TL
Hesap Satışı 1.2K 6 saat önce 1.2 K Bayan Hesabı. Ful Aktif. İzlenme 1k Begeni 300 Alıyor. Bu Fırsat Kaçmaz 59TL
Ödeme Yöntemlerimiz

Hem ilan satın alırken hem de satışını yaptığınız ilan için hesapsat.net cüzdanından para çekerken aşağıdaki ödeme/transfer seçeneklerini kullanabilirsiniz.

SSS SIKÇA SORULAN SORULAR


Hayır. Hesapsat.net te üye olmak, ilan vermek, mesaj göndermek, teklif vermek gibi tüm fonksiyonlar ücretsizdir.
Herhangi bir sınırlama yoktur, dilediğiniz kadar ilanı ücretsiz verebilirsiniz.
Beğendiğiniz ilan detayında yer alan Satın Al butonuna basarak doğrudan ilgili ilanı satın alabilirsiniz. Satın al butonuna bastıktan sonra sistem sizi ödeme sayfasına yönlendirecektir. Kredi kartı, Banka hesabına havale/EFT, Papara, İninal ve Skrill ile ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işleminden sonra alışverişiniz için tarafımızdan bir moderatör atanacak ve satın aldığınız ilanın size teslim edilmesini sağlayacaktır.
İlan satın alırken; hesapsat.net'e, ilan detayında belirtilen fiyat dışında hiç bir ekstra ücret ödemezsiniz.
Alışverişi yönetecek moderatörümüz atandıktan sonra hesabı kontrol etmeniz için size verecektir. Ayrıca kendisi de gerekli kontrolleri paralelde yapacaktır. Kontrol sırasında ürünü beğenmemeniz durumunda alışverişi iptal edebilir ve ödediğiniz ücreti* herhangi bir kesinti yapılmadan geri alabilirsiniz.

* Banka tarafından kesilen komisyon bedelleri iade edilmemektedir.
Alıcı ilan detayında yer alan SATIN AL butonuna basarak ilanı satın aldıktan sonra alışveriş için hesapsat.net moderatörü atanır. Moderatörümüz satıcıyla iletişime geçer ve aşağıdaki kontrollerini yapar. Ayrıca moderatör transferden önce hesabı size kontrol etmeniz için verir ve onayınızı takiben transfer işlemlerini başlatır.

* Hesap giriş bilgileri kontrolü
* Bağlı hesap kontrolü
* İlk eposta tespiti
* Kurucu eposta tespiti
* Şüpheli işlem tespiti
* Takipçi sayısı kontrolü
* Takipçi bot-organik örnekleme kontrolü
* Takipçi türk-yabancı örnekleme kontrolü
* Hesap kurtarma ekranı tespiti

Moderatör size transfer edilmesi gereken eposta/lar ve hesap ile ilgili olarak telefondan destek verir ve adım adım değiştirmeniz gereken alanları tarif eder. İşlemlere hakim olmayan üyeler için hem epostada hem de satışı yapılan hesaplarda değişiklikleri bizzat kendisi yapar ve size şifre değiştirmeniz için teslim eder. En son işlemleri doğru bir şekilde yapıp yapmadığınızı kontrol eder. Tüm transferin başarıyla tamamlanmasının ardından alışverişe onay verir ve ücret satıcının cüzdanına aktarılır.

Alışverişin herhangi bir nedenden ötürü iptal edilmesi durumunda hesapsat.net alıcı tarafından ödenen ücreti hiç bir kesinti yapmadan alıcıya iade eder.
Satıcıdan, sattığı her ürün için; alışverişin başarıyla tamamlanması durumunda aşağıdaki komisyon uygulanır. Hizmetin herhangi bir nedenden dolayı alıcı tarafından reddedilmesi veya iptal edilmesi durumunda herhangi bir kesinti uygulanmamaktadır.

# Kategori Yüzde Minimum
1 Hesap/Kanal/Sayfa 10% 20TL
2 Hesap/Kanal/Sayfa dışındakiler - 20TL'den düşük ilanlar - 4TL
3 Hesap/Kanal/Sayfa dışındakiler - 20TL - 50TL arasındaki ilanlar - 7TL
4 Hesap/Kanal/Sayfa dışındakiler - 50TL - 100TL arasındaki ilanlar - 13TL
5 Hesap/Kanal/Sayfa dışındakiler - 100TL den büyük ilanlar 10% 16TL
Hesapsat dışında işlem yapılması durumunda iki tarafa da cezai işlem uygulanır
14.000+ Üye

Hesaplarını satan veya hesap arayan 14bin harika üye

10.000+ İlan

Bu zamana kadar girilmiş 10bin sosyal medya hesap ilanı

1.000+ Teklif

İlan sahiplerine sunulan yaklaşık bin adet fiyat teklifi

418 transfer

Son 30 günde gerçekleştirdiğimiz hesap transfer sayısı

Sosyal Medya hesaplarını alın ve satın

instagram hesabı alın veya satın

Instagram; fotoğraf ve video paylaşma çılgınlığının yaşandığı en popüler platformlardan biri. Instagram’da takipçi sayınız ve fotoğraflara aldığınız likelar ne kadar fazlaysa o kadar popüler ve herkes tarafından bilinir oluyorsunuz. Instagram’ın bu kadar rövaşta olduğundan dolayı instagram hesap satışı ve instagram satılık hesaplar, instagram hesabı satın almak isteyenler için piyasada dolanıyor. hesapsat.net sizin için en ucuz ve takipçisi fazla olan satılık instagram hesabı ve satılık instagram hesapları hizmetlerini sunuyor. instagram hesap satın almak için Instagram satılık hesap istiyorum diye Google’a yazdığınızda karşınıza çıkacak olan hesapsat.net in kaliteli aracılık hizmetiyle güvenle hesap alabilirsiniz. Hesap almadan önce dikkat edilmesi gereken çok şey var. Öncelikle bot hesaplar olmaması gerekir. Hesapsat.net sizin için özel olarak seçtiği instagram satılık hesap hizmetlerini en ideal instagram satılık hizmet fiyatları ile sizlere sunuyor. Dilerseniz satılık instagram butik hesabı alarak satış yapmaya da başlayabilirsiniz. Siz de satılık instagram hesabı sahibinden almak istiyorsanız instagram sayfa satışı hizmetlerinin hepsini hesapsat.net sitesinde kayıtlı kullanıcılarda bulabilirsiniz. Hesapsat.net te instagram hesaplarını güvenle alıp satabilirsiniz. yüzlerce instagram ilanı arasından detaylı arama yaparak kolayca istediğiniz hesabı bulabilir ve anında satın alabilirsiniz. Hesapsat.net moderatörleri satın aldığınız instagram hesabını detaylı kontrol etmekte ve güvenle transferini üzerinize yapmaktadır. En uygun fiyatlı instagram hesapları nı hesapsat.net te bulabilirsiniz. Satılık instagram hesapları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Güvenle instagram hesapları bulabilir ve alabilirsiniz. instagram hesabı satmak isteyen üyelerimiz de güvenli bir şekilde instagram satış ilanı oluşturabilir ve instagram hesaplarını güvenle satabilir. Haydi sen de zaman kaybetmeden hesapsat.net ten kendine en ucuz en çok takipçili en çok kazandıran bir instagram hesabı bul. satılık instagram hesabı ilanlarını inceleyebilir ve bir tane instagram hesabı satın alabilirsin.

Youtube kanalı alın veya satın

Youtube; bilindiği gibi video paylaşım sitelerinde neredeyse tek başına zirvede. Youtube’da fenomen olan ve bu sayede ünlenen bir sürü insan bulabilirsiniz. Kimi şarkılarıyla kimi komik videolarla kimi de genek kültür bilgileri vererek tanınır hale geliyor. Youtube satılık hesap hizmetleri ve youtube kanal satışı bu ara en popüler sosyal pazarlama hizmetlerinden biridir. O yüzden siz de youtube kanal satın alma, satılık youtube hesabı, satılık youtube kanalı ve youtube satılık kanal hizmeti arıyorsanız hesapsat.net de bunun farkında olduğundan piyasaya göz gezdirip en nitelikli ve güvenilir youtube satılık hesap hizmetlerini bir araya topladı. Youtube’da en fazla beğeni alan ve fazla takipçisi olan hesaplar en rövaşta olan hesaplar oluyor ve bunun da ölçmenin bazı yolları mevcut. Bunlardan ilki yapılan yorumlardan, beğenilere kadar gerçek ve düzgün olmalı. Bunun için ince eleyip sık dokuyarak hesapların seçilip satılması gerekmektedir. hesapsat.net e gelip youtube satılık hesap satın almak istiyorum dediğinizde karşınıza çıkacak olan birbirinden güvenilir ve fenomen olmuş youtube satılık hesap hizmetlerine bütçenize uygun youtube satılık hesap hizmet fiyatları ile sahip olabilir ve popülerliğinizin tadını çıkartabilirsiniz. Hesapsat.net te youtube kanallarını güvenle alıp satabilirsiniz. yüzlerce youtube kanalı arasından detaylı arama yaparak kolayca istediğiniz kanalı bulabilir ve anında satın alabilirsiniz. Hesapsat.net moderatörleri satın aldığınız youtube kanalını detaylı kontrol etmekte ve güvenle transferini üzerinize yapmaktadır. En uygun fiyatlı youtube kanalları nı hesapsat.net te bulabilirsiniz. Satılık youtube kanalları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Güvenle youtube kanalı bulabilir ve alabilirsiniz. youtube kanalı satmak isteyen üyelerimiz de güvenli bir şekilde youtube kanalı satış ilanı oluşturabilir ve youtube kanallarını güvenle satabilir. Haydi sen de zaman kaybetmeden hesapsat.net ten kendine en ucuz en çok aboneli en çok kazandıran bir youtube kanalı bul. satılık youtube kanalı ilanlarını inceleyebilir ve bir tane youtube kanalı satın alabilirsin.

Twitter hesabı alın veya satın

Twitter; sadece 140 karakterle hislerimizi anlattığımız bir platformdur. 140 karaktere rağmen tüm dünyadan anında haber alma özelliğiyle adından söz ettiriyor. Twitter’da popülerliği tavan yapmış, takipçi sayısı ve RT alımı yüksek olan yani fenomen olan twitter satılık hesap satın almak istiyorum diyorsanız en nitelikli twitter hesap satışı için hesapsat.net en doğru adres olarak karşımıza çıkıyor. Twitter satılık hesap hizmetlerini itinayla ve takipçi sayısına ve hemde sevilme oranına göre satın almalısınız. Piyasada bulabileceğiniz bolca satılık twitter hesabı olmasına karşın hesapsat.net size en güvenilir ve nitelikli twitter satılık hesap hizmetlerini seçip, sunuyor. Her işte olduğu gibi satılık hesap hizmetlerinde de kalite ve güvence çok önemli .Hesabın kime ait olduğundan tutun, kimler tarafından takip edildiğine ve takipçi kitlesinin kalitesine kadar tüm bunlar sitemizde süzgeçten geçiyor ve twitter satılık hesap hizmetleri satışa sunuluyor. Siz de twitter hesap satın almak istiyorsanız mutlaka hesapsat.net i seçmelisiniz. Hesapsat.net te twitter hesaplarını güvenle alıp satabilirsiniz. yüzlerce twitter ilanı arasından detaylı arama yaparak kolayca istediğiniz hesabı bulabilir ve anında satın alabilirsiniz. Hesapsat.net moderatörleri satın aldığınız twitter hesabını detaylı kontrol etmekte ve güvenle transferini üzerinize yapmaktadır. En uygun fiyatlı twitter hesapları nı hesapsat.net te bulabilirsiniz. Satılık twitter hesapları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Güvenle twitter hesapları bulabilir ve alabilirsiniz. twitter hesabı satmak isteyen üyelerimiz de güvenli bir şekilde twitter satış ilanı oluşturabilir ve twitter hesaplarını güvenle satabilir. Haydi sen de zaman kaybetmeden hesapsat.net ten kendine en ucuz en çok takipçili en çok kazandıran bir twitter hesabı bul. satılık twitter hesabı ilanlarını inceleyebilir ve bir tane twitter hesabı satın alabilirsin.

Satılık Facebook hesabı, Facebook hesabı satın al veya Facebook hesabı sat

Satılık Facebook sayfası, Facebook sayfası satın al veya Facebook sayfası sat

Satılık Ekşi Sözlük hesabı, Ekşi Sözlük hesabı satın al veya Ekşi Sözlük hesabı sat

Satılık Tumblr hesabı, Tumblr hesabı satın al veya Tumblr hesabı sat

Satılık TikTok hesabı, TikTok hesabı satın al veya TikTok hesabı sat

Satılık Telegram hesabı, Telegram hesabı satın al veya Telegram hesabı sat

Satılık Pinterest hesabı, Pinterest hesabı satın al veya Pinterest hesabı sat

Satılık Twitch hesabı, Twitch hesabı satın al veya Twitch hesabı sat

Satılık eposta hesabı, eposta hesabı satın al veya eposta hesabı sat

Hesapsat.net; Sosyal medya hesapları için pazar yeridir. Üstelik bu pazar yeri size güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır. Hesaplarınızı hesapsat.net üzerinden satın almanız durumunda hesap aktarım işlemleri hesapsat.net üzerinden gerçekleştirilmekte ve siz hesabı teslim alana kadar ücreti satıcıya aktarmamaktadır. Sosyal medya hesaplarınızı satabilir bunlardan bir gelir elde edebilirsiniz. Hesapsat.net hesap arayan ziyaretçilere ilanlarınızı sunacak ve satın almaları için güvenilir bir ortam sağlamaktadır. Sosyal medya hesapları için pazar yeri modelini geliştiren hesapsat'ın tek gayesi hesap alışverişlerinde kontrolsüz ve güvensiz alışverişin ortadan kaldırılmasını sağlamaktır. Bu bağlamda tüm transfer ve ödeme işlemlerini hesapsat.net üzerinde almakta ve bu sorumluluğu üstlenmektedir. Lütfen sizde güvenilir bir şekilde hesap almak veya satmak istiyorsanız hesapsat dışında herhangi bir platform kullanmayınız.