Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 22 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

7k Takipçili Satılık Twitter Hesabı

Hesap adı
: men * * * * * * * Gör
Takipçi
: 6600 (7K)
Kategori
: Kişiler ve Bloglar
Gönderi sayısı
: 25
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2020
Engel / İhlal
: Yok
90% - 6K
100% - 7K
90% - 6K
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir!


Twitter takipçi kasma durumu bir kaç yıldır daha da zorlaşmaya başladı. Günlük takip etme limitleri daha üst seviyelere çıkarıldı. Bu durumun yanı sıra aşırı beğeni ve karşılıklı takip gibi durumlarda spam politikası gereği hesaplarınız kısıtlama alır ve süreklilik halinde hesaplarınız askıya alınır. Bu nedenle BİN bazlı satılık twitter hesapları arıyorsanız hesaplarım sizler için uygun, görsel bırakıyorum 28 günlük istatistiklerine bakabilirsiniz. Hesabı istediğiniz şekilde kullanın ben twitter reklamcılığı nedeni ile her konu başlığında kullandım gerisi size kalmış :)Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

3327    |    0
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

3113    |    0
Youtube Kanalı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
Devamı >>

3338    |    7
berksype
berksype (#19518)

5 Puan (5 işlem)

Aktivite
21 gün önce

Üyelik
Ocak 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 6600 (7K) takipçi sayınına sahip bir Twitter Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 391 TL dir. Hesap 2020 yılında açılmış olup, 90% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 90% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Twitter Hesabını beğenmediyseniz Satılık Twitter Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Twitter Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Twitter Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.