Bu ilanın süresi dolduğu için hesapsat.net tarafından yayından kaldırılmıştır! Dilerseniz ilan sahibine mesaj atarak, satışın hala güncel olup olmadığı bilgisini talep edebilirsiniz. Hesap sahibine mesaj atmak için tıklayınız

Üzülmeyin, buna benzer tam 357 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Instagram Satılık 9K Instagram Hesabı
Hesap adı
: Kan * * * * * * * * *
Takipçi
: 9350 (9K)
Kategori
: Film, Dizi ve Animasyon
Gönderi
: 15
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2017
Engel var mı?
: Yok
İlk mail
: Var
Revert maili
: Yok
90% - 8K
   Aktiflik bilinemiyor!
50% - 5K
50% - 5K
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir! Gönderisi olmayan veya gizli hesaplarda aktiflik tespit edilememektedir.


Sayfa önceden la casa de papel dizi sayfası olup sonradan kangal köpek sayfasına çevrilmiştir la casa de papel için hayran takipçileri oldukça fazladır profildeki gönderilerden de anlayabilirsiniz fakat daha önce 300 küsür la casa de papel gönderileri vardı ve en az 700 - 10.000 arası beğeniler alıyor ve istatistikleri oldukça iyiydi bazı sebeplerden dolayı hesapla ilgilenmediğimden takipçi sayısı 11k iken 9.3k gibi düşüş yaşadı fakat iyi bakılırsa takipçi kolay bir şekilde geliyor daha önce bir gönderide 150+ takipçi kazandığım olmuştu gösterim olarak da 1 milyon + gösterim vardı dediğim gibi dizi sayfasıydı takipçileri orjinal yabancı takipçileri de oldukça fazla ve la casa de papel oyunları da takip edip gönderileri beeğeniyorlar


Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

2297    |    0
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

3084    |    0
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

11677    |    0
Kangaldogsss
Kangaldogsss (#16988)

0 Puan (0 işlem)

Aktivite
52 gün önce

Üyelik
Kasım 2020

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Satılık 9K Instagram Hesabı

Bu ilan 9350 (9K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 345 TL dir. Hesap 2017 yılında açılmış olup, 90% organik takipçi, 50% türk takipçi ve 50% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.