İlk Mailli Satilik 60k İnstagram Hesabi

Hesap adı
: bir * * * * * * Gör
Takipçi
: 63366 (63K)
Kategori
: Kişiler ve Bloglar
Gönderi sayısı
: 6
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2021
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Satıcı aktiflik testine izin veriyor. Aktiflik testinde; transferi yapılan hesap gizliye alınır, bir gönderi bir de hikaye paylaşılarak 24 saatlik etkileşim oranı kontrol edilir. Paylaşılacak gönderi için satıcının onayı alınır.
10% - 6K
50% - 32K
40% - 25K
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir!


Uzun yıllardır takipçi işleriyle ugrasmaktayım. Bu yüzden kendim kastığım hesapları satışa cıkardım. Sayfaların % 10 aktifdir geri kalanı bottur.Burda belirttiğim takipçi sayısından fazlası bulunmaktadır sayfalarda belirttiğim takipçi sayısının altına düşmeyecektir fiyatları da ona göre ayarlanmıştır. whatsapp:05412016361 


 

Bu alanda sunulan veriler; hesapta yapılmış son 12 paylaşımın ortalama beğeni, yorum ve izlenme değerlerini içermektedir. Veriler otomatik olarak sistemimiz tarafından ilgili hesaptan çekilmekte ve hesaplanmaktadır. Ortalama izlenme sadece video paylaşımları için geçerlidir ve video paylaşımı olmayan hesaplarda 0 (sıfır) olarak görüntülenmesi normaldir.

Uyarı : Etkileşim oranlarını ifade eden veriler (beğeni, izlenme ve yorum), instagram ın izni olmadan satın alınabilmektedir. Bu nedenle bu veriler gerçek etkileşim oranını yansıtmayabilir.


575TL
İlk Mailli Satılık 60-70k Hesaplar

Instagram
345TL
İlk Mailli Satılık 30k Hesaplar

Instagram
345TL
İlk Mailli Satilik 30k İnstagram Hesabi

Instagram
791TL
İlk Mailli Satilik 70-80kinstagram Hesapları

Instagram
684TL
İlk Mailli Satilik 60k İnstagram Hesabi

Instagram
684TL
İlk Mailli Satilik 60k İnstagram Hesabi

Instagram
896TL
İlk Mailli Satilik 80k İnstagram Hesabi

Instagram
896TL
İlk Mailli Satilik 80k İnstagram Hesabi

Instagram
684TL
İlk Mailli Satilik 60k İnstagram Hesabi

Instagram
684TL
İlk Mailli Satilik 60k İnstagram Hesabi

Instagram
791TL
İlk Mailli Satilik 70k İnstagram Hesabi

Instagram


Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Eski Tarihli Sosyal Medya Hesapları neden daha değerli
Devamı >>

3361    |    0
Instagram Storyinizi Özelleştirmenin 6 Yolu
Devamı >>

3025    |    0
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

5382    |    12
V.I.P Üye
sametkabalak
sametkabalak (#19351)

4.9 Puan (11 işlem)

Aktivite
3 saat önce

Üyelik
Ocak 2021

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 63366 (63K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 684 TL dir. Hesap 2021 yılında açılmış olup, 10% organik takipçi, 50% türk takipçi ve 40% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.