Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 325 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

22.5 K Ultra Keşfete Açık Aşırı Aktif Türk Takipçili İnstagram

Hesap adı
: neo * * * * * * * Gör
Takipçi
: 22264 (22K)
Kategori
: Diğer Kategori
Gönderi sayısı
: 1482
İşletme mi?
: Evet
Mavi tikli mi?
: Hayır
Açılış yılı
: 2017
Engel / İhlal
: Yok
İlk mail
: Var (Bu nedir?)
Revert maili
: Var (Bu nedir?)
Satıcı aktiflik testine izin veriyor. Aktiflik testinde; transferi yapılan hesap gizliye alınır, bir gönderi bir de hikaye paylaşılarak 24 saatlik etkileşim oranı kontrol edilir. Paylaşılacak gönderi için satıcının onayı alınır.
100% - 22K
100% - 22K
60% - 13K
İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilirsiniz. Bot olmayan takipçi; aktif takipçi demek değildir!


Merhaba


22.3 K yüksek seviyede aktif ultra keşfet sayfası 


Kullanıcı adı: neolurgitmeq


Takipçi sayısı: 22.3 K 


Takip edilen sayısı: 600


Gönderi sayısı: 1482


Türk/Yabancı takipçi oranı: %100 Türk


Açılış tarihi: 04.06.2017 


İlk/Kurucu mail : mevcuttur.


Engel vs herhangi sorun var mı ? : Yok 


Kullanıcı adı değiştirilir mi ? : Evet


 


 


İstatistiklerinide görsel olarak paylaştım inceleyebilirsiniz çok canlı keşfet sayfasıdır  takipçileri kendi kendine yükseliyor gayet çok uygun bir fiyata gidecek 3-4 senedir baya emek çaba verilmiş bir sayfa 5-6 bin beğeni aldığı görülmüştür. çok ucuz fiyata gidiyor kaçırmayın.


 


 


Detaylı bilgi ve iletişim için Whatsapp: wa.me/905458409650 

Bu alanda sunulan veriler; hesapta yapılmış son 12 paylaşımın ortalama beğeni, yorum ve izlenme değerlerini içermektedir. Veriler otomatik olarak sistemimiz tarafından ilgili hesaptan çekilmekte ve hesaplanmaktadır. Ortalama izlenme sadece video paylaşımları için geçerlidir ve video paylaşımı olmayan hesaplarda 0 (sıfır) olarak görüntülenmesi normaldir.

Uyarı : Etkileşim oranlarını ifade eden veriler (beğeni, izlenme ve yorum), instagram ın izni olmadan satın alınabilmektedir. Bu nedenle bu veriler gerçek etkileşim oranını yansıtmayabilir.
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız. Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur.
Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram hesabı almadan önce dikkat etmeniz ve mutlaka okumanız gereken bilgiler
Devamı >>

5279    |    12
Instagram’dan para kazanmanın en etkili yolları
Devamı >>

4482    |    1
Sosyal medya hesaplarında en etkili takipçi arttırma yöntemleri
Devamı >>

3067    |    0
V.I.P Üye
Yunus026
Yunus026 (#5318)

5 Puan (85 işlem)

Aktivite
6 saat önce

Üyelik
Temmuz 2019

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

Bu ilan 22264 (22K) takipçi sayınına sahip bir Instagram Hesabı dır. Bu hesap için istenen fiyat 849 TL dir. Hesap 2017 yılında açılmış olup, 100% organik takipçi, 100% türk takipçi ve 60% kadın takipçi oranlarına sahip olduğu satıcı tarafından belirtilmiştir. Eğer bu Instagram Hesabını beğenmediyseniz Satılık Instagram Hesabı başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Hesabı ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Hesabı nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Hesabı bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.