Sosyal medya reklam hizmeti (açıklamayi okuyun) toplam 30.000 takipçili hesaplar

Hesap adı
: Gör
Takipçi
: 0 (-)
Kategori
: Eğlence ve Mizah
Gönderi sayısı
: 46
İşletme mi?
: Hayır
Mavi tikli mi?
: Hayır
Çok Yüksek
Önemli: İlanda verilen bilgiler, ilan sahipleri tarafından girilmiş bilgilerdir. Doğruluğu kesin değildir. Transfer sırasında bu verileri kontrol edebilir ve hatalı bilgi tespitinde işlemi iptal edebilirsiniz. Hesap aktifliğini ve etkileşim oranlarını sadece aktiflik testi ile öğrenebilirsiniz.
Reklam


Satıcının yıldız ve puanları ne olursa olsun güvenilir bir şekilde, almak istediğiniz hesabın tam olarak sizin üzerinize aktarımının sağlanabilmesi için hesapsat.net aracılık sistemini kullanınız!
Sizi site dışına çekmeye çalışan satıcıları bize derhal bildiriniz!


Merhabalar dijital platformlarda yayinlayabilecehim ücretli reklamlar alınır. Fiyat konuşulur. Kendim sosyal medya uzmanıyım kurguyu kendim yapabilirim. Facebook erişim istatistikleri 20 günde 6 milyon kişi. İster hikaye ister video olarak reklamlarınız yayınlanır.

4 Büyük platformda reklam hizmetimiz mevcuttur.

Facebook ; 19.000 takipçi
İnstagram ; 4.500 takipçi
Tiktok ; 6.000 takipçi
Kwai ; 2.100 takipçi

Bu rakamlar şu an ki güncel takipçi sayıları özellikle bu iki platformda günlük 1.000 takipçi yükseliyor. Facebook ve Instagramda toplam hikaye izlenme sayısı 5.000 kişi

Gunluk toplamda 15 binden Fazla ziyaretçi var her türlü reklamlariniz yayınlanır
11500TL
39k instagram hesabı açıklamayı oku

Instagram

Instagram için aracılık hizmeti nasıl işliyor?
İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?
Bu ilanlar da ilginizi çekecektir
Blog Yazılarımız
Instagram mavi tik nedir ve mavi tik nasıl alınır
Devamı >>

22469    |    0
Sosyal Medya hesaplarındaki bot takipçiler nasıl anlaşılır
Devamı >>

20505    |    0
Sosyal medya hesabı satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler
Devamı >>

33884    |    6
Teklif verebilmek için giriş yapmalı ve Cep telefonu onaylı üyemiz olmanız gerekmektedir. Cep telefonunuzu Profil -> Hesap Ayarlarım -> SMS/Email Aktivasyon alanından onaylatabilirsiniz. Cep telefonunuzu onaylatmak için tıklayınız
photographer
photographer
(Uye ID #63099)


Aktivite
7 gün önce

Üyelik
Ekim 2022

Bu üyeyi şikayet etmek ve bize raporlamak için lütfen tıklayın

İlanı Paylaş
Bu ilan 0 (-) adet Instagram Reklam satış ilanıdır. Bu hesap için istenen fiyat 145 TL dir. Bu ilanı satın almanız durumunda Reklam aktarımı ortalama 0 0 içerisinde tamamlanır. Bazı durumlarda bu süre uzayabilmektedir. Bu ilanda Bot Reklam ler satılmaktadır. Organik Reklamlerin düşüş oranı çok az olmasına rağmen Bot olanların düşüşü 90% ye kadar olabilmektedir. Eğer bu Instagram Reklam ilanını beğenmediyseniz Satılık Instagram Reklam başlığı altında verilen tüm ilanlarımızı inceleyebilir güvenli bir şekilde size uygun ilanı satın alabilirsiniz.

Satılık Instagram Reklam ilanları

Hesapsat.net platformunda yüzlerce Instagram Reklam nın satışı yapılmaktadır. Size uygun bir Reklam bulamamanız neredeyse imkansızdır. Her gün yeni ilanlar eklenmektedir. Lütfen takipte kalın.