Instagram 2020

User
***
Gönderiler
***
Takipçi
Hizmetler


Satın aldığınız hizmet için ödediğiniz ücret; siz hizmeti başarıyla teslim alıp onay verene kadar, hesapsat.net havuz hesabında güvenle korunur.

Tüm İnstagram İşlemleri Sy Medya

1100 TL
Satıcı Bilgileri
szgnycdg90
szgnycdg90

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
1 gün önce

Üyelik Tarihi:
Mayıs 2020

Merhaba değerli  hesapsat.net kullanıcıları. 


Başlıkta görmüş olduğunuz tüm işlemler sy medya a.ş tarafından siz değerli kitleye hizmet sunmaktadır.

Mavi tik hizmeti : mavi tik hizmeti alanında tanınmiş yaklasık 21 çesit e-haber kanalları ile sizlerin adına yapılan yerel reklamlar ( röportaj , travel , otobiyografi ) gibi çeşitli olgular ile medya uzerinizde tanınmış bir kişi haline getirerek resmen tanınmış olmanıza verilen hizmettir.
minimum7 maksimum 21 gün icinde kesinleşen olaydır. Tik düşme yoktur. ( +18 ve bahis paylasimlari hariç )

Fiyat : 12.500 TL dir ( hesapsat.net üyeleri için ödenmesi gereken ön ücret 5000 TL , hesapsat.net üyesi olmayan ön ödeme ücreti 7.500 tl olmakla hirlikte geri kalan ödeme işlem sonunda yapılır )
** ön ödeme sizler adına yapilacak işlemin medya şirketine ödenecek tutardır. Ön ödeme olmayan işlemler yapilmayacak. Bu konuda taviz verilmemektedir.

Kullanıcı adı işlemleri :
Istenilen 4 ve 5 harfli kullanıcılar sistem tarafından veri tabanına alınmiş ( silinmiş ve kaldırılmış hesaplar ) media destegi ile %70 civari alımları bulunuyor. Istenilen şartlar, profilin durumuna göre işlem minimum 3 maksimum 10 gün içerisinde teslim edilir. Kesinlik söz konusudur.
Istenilen 6 ve üzeri her kullanici adi alınabilir. 
- bu kullanıcı adları en az son 1 ay aktif olmaması , paylasım yapmaması gerekmektedir. Bu işlem sürecinin peofilin güncel durumuna, etkileşime göre degiskenlik gösterebilir. Minimum 3 maksimum 10 iş gününde kesin teslim edilir.
Şartlar bütün profiller için gereklidir.
Fiyat : 2500 TL ( hesapsat.net üyeleri icin  üyelerin ön ödeme tutarı 1000 TL ,  hesapsat.net üyesi olmayan kişilerin ön ödeme tutarı 1500 TL dir. ( ön ödeme işlemi olmadan işlem yapılmayacaktır, fiyatlar sabittir. Her kullanici icin geçerlidir. 
---Instagram hesap açma :
Profillerinizin ihlal ve taklitten kapanmişsa eğer, doğru yerdesiniz. Ayni kullanıcı adlari islemlerindeki gibi minimum 3 maksimum 10 iş gününde farkli yöntemler ile kesin sonuç vererek işlem yapılır. Hesapsat.net üyelerı veya üye olmayan kişilerin işlemleri takipci, kapanma durumu vs göz önünde bulundurularak yapilan işlem 250 ila 500 tl arasında fiyat değişikliği gosterebilir. Kesin sonuçtur. ( ön ödeme sistemi mevcuttur. Bu konuda işlem sonrasi odeme kabul edilmiyor )

Tüm detaylar için mesaj atabilirsiniz
Herkese hayırlı ticaretler.

Whatsapp : (  0536 735 51 12 )

Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?